Dołącz do ECIU University Teacher Hub

ECIU uruchamia nową przestrzeń dla nauczycieli, aby umożliwić im współpracę, współdziałanie i budowanie społeczności: ECIU University Teacher Hub.

22 Maj. 2024
Nauczyciele

Teacher Hub stanowi wyjątkową okazję dla nauczycieli - zapewniając im przestrzeń do łączenia się, współpracy i rozwoju.

Co to jest ECIU University Teacher Hub?

Teacher Hub to łatwe w nawigacji cyfrowe środowisko Microsoft, które ma na celu zbliżenie nauczycieli, zapewniając im przestrzeń do nawiązywania kontaktów, łączenia się i współpracy w ramach społeczności ECIU.

Jest to również społeczność skupiona na innowacyjnych praktykach nauczania, takich jak uczenie się oparte na wyzwaniach, a także innych aspektach prowadzenia mikromodułów na Uniwersytecie ECIU. Tutaj nauczyciele mogą znaleźć interesujące i istotne informacje, które pomogą im się rozwijać i osiągać swoje cele.

Jakie są dostępne możliwości?

W Teacher Hub możesz uczyć się, dzielić, nawiązywać kontakty i łączyć się z osobami z branży i innymi zainteresowanymi stronami. Po dołączeniu będziesz mógł:

- Uzyskać dostęp do wskazówek ekspertów dotyczących nauczania i uczenia się opartego na wyzwaniach;

- Dowiedzieć się, jak rozpocząć opracowywanie wyzwań i mikromodułów Uniwersytetu ECIU;

- Otrzymywać zaproszenia na wydarzenia i warsztaty;

- Odkrywać możliwości nawiązywania kontaktów;

- Wymieniać się najlepszymi praktykami z nauczycielami z 14 uniwersytetów.

Więcej informacji na temat ECIU University Teacher Hub i sposobu aplikowania można znaleźć tutaj: https://www.eciu.eu/eciu-university-teacher-hub