ECIU jest atrakcyjne dla naszych studentów!

Studenci Politechniki Łódzkiej są drugą co do wielkości grupą uczestników wyzwań i mikromodułów ECIU University.

22 lut. 2024
Nauczyciele

Oferta mikromodułów i wyzwań ECIU cieszy się coraz większą popularnością wśród studentów PŁ. Według najnowszych danych w mikromodułach i wyzwaniach uczestniczy obecnie 80 studentów naszej uczelni. Studenci z Politechniki Łódzkiej są drugą co do wielkości grupą uczestników w ofercie ECIU, zaraz po studentach z grupy INSA z Francji. Nasze najnowsze dane pokazują, że ponad 500 studentów ze wszystkich uczelni ECIU bierze udział w obecnie dostępnej ofercie edukacyjnej. Mamy nadzieję, że mikromoduły ECIU University będą dla studentów coraz bardziej atrakcyjne i zachęcające.

Udział w wyzwaniach i mikromodułach to dobra okazja do rozwijania własnej sieci kontaktów i współpracy z przedstawicielami firm, organizacji publicznych i pozarządowych z różnych środowisk, a także z innymi studentami, wykładowcami i ekspertami.

Nadal możesz dołączyć do mikromodułów i wyzwań oraz zdobyć punkty ECTS. Sprawdź ofertę ECIU University na stronie:

engage.eciu.eu