Końcowy webinar projektu FOCI - Europejski Dyplom

Końcowe wydarzenie online projektu FOCI odbędzie się 19 kwietnia w godzinach 13:00 - 15:00 czasu środkowoeuropejskiego. Wszystkich zainteresowanych koncepcją Europejskiego Stopnia Naukowego serdecznie zapraszamy!

10 kwi. 2024

W dniu 27 marca Komisja Europejska opublikowała projekt europejskiego dyplomu, przedstawiając kolejne kroki w kierunku wdrożenia tej koncepcji i urzeczywistnienia możliwości przyznawania i otrzymywania europejskiego dyplomu dla europejskich instytucji szkolnictwa wyższego i studentów.

Projekt FOCI, realizowany w ramach partnerstwa sojuszy YUFE, ECIU i EPICUR, przez ostatni rok pracował nad pilotażem i testowaniem koncepcji Europejskiego Stopnia Naukowego, jego ram regulacyjnych, kryteriów przyznawania oraz implikacji politycznych niezbędnych do jego utrzymania. Ponieważ projekt zbliża się do końca, zapraszamy do udziału w ostatnim webinarium w dniu 19 kwietnia (13:00 - 15:00 CET), podczas którego zostanie omówiona koncepcja europejskiego stopnia naukowego i przedstawione zostaną główne wyniki projektu.

Aby dowiedzieć się więcej o koncepcji europejskiego dyplomu i kolejnych działaniach, zarejestruj się tutaj.: link do rejestracji.

FOCI końcowy webinar

19 kwiecień 2024, 13:00 – 15:00 CET

Wydarzenie Online (formularz rejestracyjny)

13:00 – 13:10