Lunch and Learn 🥪 & 🚀 Zaangażowanie studentów!

Kolejna sesja Lunch&Learn dotyczy zaangażowania studentów. Dołącz i sprawdź, jak to robimy w ECIU.

08 mar. 2024

Zapraszamy na kolejne, comiesięczne spotkanie ECIU Lunch & Learn; tym razem tematem przewodnim będzie "Zaangażowanie studentów"! Jak możemy budować silne inicjatywy na rzecz zaangażowania studentów na naszych uniwersytetach? Jakie działania i pomysły motywują studentów do angażowania się w życie uczelni, społeczności i edukacji?

Na uniwersytetach ECIU można znaleźć wspaniałe przykłady działań angażujących studentów, a podczas tego spotkania studenci i pracownicy z Dublin City University, University of Twente i Kaunas University of Technology przedstawią inicjatywy studenckie, w których pracowali, i podzielą wrażeniami na temat studenckiego zaangażowania.

Dołącz do nas, aby zainspirować się do działań, które możesz podjąć w swojej instytucji i weź udział w dyskusji na temat wyciągniętych wniosków i sposobów na zaangażowanie studentów w ECIU!

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w środę 20 marca, 12.30 - 13.30 CEST.

TUTAJ jest link do spotkania!