Nagroda ECIU University Team Impact Award

Nagroda Team Impact Award zostanie wręczona podczas Forum ECIU University w Kownie, aby pokazać całej społeczności wpływ wyzwania, które zostało zrealizowane.

06 mar. 2024
Nauczyciele

Przedstawiamy nagrodę ECIU University Team Impact Award: Podziel się swoją historią sukcesu!

Czy masz inspirującą historię o wpływie, jaki Ty i Twój zespół wywarliście podczas rozwiązywania wyzwań Uniwersytetu ECIU? Zgłoś się do konkursu ECIU University Team Impact Awards, pokaż swoją podróż i zmień świat na lepsze!

JAK APLIKOWAĆ?

Nagraj film (maks. 3 minuty, dowolny format), który najlepiej pokazuje wpływ, jaki Ty i Twój zespół wywarliście podczas wyzwania/akcji Uniwersytetu ECIU.

• Jaki konkretny wpływ wywarliśmy dzięki temu wyzwaniu/działaniu EICU University (biorąc pod uwagę 3 wymiary wpływu w ramach ECIU Impact Framework).
  • Czy udało się nam wywrzeć wpływ, jaki początkowo zakładaliśmy rozpoczynając wyzwanie/działanie?
  • Jaki wpływ wywarło to doświadczenie ECIU University na mnie jako jednostkę / na nas jako zespół?

Wyślij swoje wideo (albo link do WeTransfer / YouTube) do 15 kwietnia do: Barbara Moore (INSA Toulouse): barbara.moore@insa-toulouse.fr, albo do Daria Bobovkina (Lodz University of Technology): daria.bobovkina@p.lodz.pl

JAKIE NAGRODY CZEKAJĄ?

• Opłacona wycieczka na Forum Uniwersytetu ECIU w Kownie dla 4 szczęśliwych zwycięzców!
  • Pokaz twojego filmu podczas Forum Uniwersytetów ECIU, największego i najbardziej wpływowego wydarzenia ECIU University 2024 z ponad 200 uczestnikami!
  • Wywiad na stronie internetowej ECIU, aby pokazać swój wpływ całemu światu.
  • Widoczność w mediach społecznościowych ECIU na temat pracy wykonanej nad wyzwaniami społecznymi (i certyfikat cyfrowy).
WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ