Zostań Ambasadorem ECIU 2024/25!

Zapraszamy studentów Politechniki Łódzkiej do dołączenia do elitarnej grupy Studenckich Ambasadorów ECIU! Szukamy osób pełnych energii i chętnych do działania, które pomogą promować ofertę ECIU wśród studentów w przyszłym roku akademickim.

24 Maj. 2024

Zapraszamy studentów Politechniki Łódzkiej do dołączenia do elitarnej grupy studenckich ambasadorów ECIU. Szukamy osób pełnych energii i pomysłów, które będą chętne aby poświęcić odrobinę swojego czasu w przyszłym roku akademickim, aby promować ofertę ECIU wśród studentów. W zamian proponujemy możliwość aktywnego uczestnictwa w międzynarodowych spotkaniach i wydarzeniach dla studentów w ramach sieci ECIU, możliwość rozwoju osobistego, poszarzenia swojej siatki kontaktów na obszarze Europy, udział w ciekawych projektach i wiele innych. Zapewniamy odpowiednie materiały promocyjne i gadżety potrzebne do promocji.

Wymagania dla osób kandydujących:

1. Udział w przynajmniej 1 mikromodule lub challengu z oferty ECIU do tej pory
  2. Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  3. Dyspozycyjność i chęć wzięcia udziału w dodatkowych aktywnościach.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://forms.office.com/e/xAD4TxNN3y

Zgłoszenia będą przyjmowane do 7 czerwca 2024, do końca dnia.

Dla zgłoszonych kandydatów zostanie zorganizowane spotkanie 10 czerwca o 14.00 w budynku IFE, gdzie dotychczasowe ambasadorki ECIU opowiedzą o korzyściach i zadaniach związanych z tą funkcją.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z Biurem ECIU w PŁ:

email: eciuoffice@adm.p.lodz.pl