ECIU Creathon w Szwecji

Dołącz do wydarzenia ECIU Creathon 2024 na Uniwersytecie Linköping w Szwecji! Pomóż nam zbudować cyfrowe miasto przyszłości i uczynić życie mieszkańców Linköping i Enschede lepszym.

05 mar. 2024

Creathon w Linköping i Dzień ECIU, 13-15 maja 2024 r.

Wyjątkowa okazja, aby dołączyć do ECIU University Creathon na Uniwersytecie Linköping w Szwecji!

Dołącz do nas w dniach 13-15 maja 2024 r. i pomóż nam zbudować cyfrowe miasto jutra i uczynić życie mieszkańców Linköping (Szwecja) i Enschede (Holandia) lepszym.

Dlaczego warto dołączyć?

• Ucz się, twórz i ulepszaj, rozwiązując rzeczywiste problemy

• Poznaj studentów ze wszystkich uczelni ECIU i poszerz swoją sieć kontaktów

• Poznaj lokalnych przedsiębiorców i start-upy

• Bezpłatna rejestracja i dofinansowanie do zakwaterowania i podróży.

Termin zgłoszeń upływa 25 marca, a liczba miejsc jest ograniczona!

Z radością informujemy, że Uniwersytet w Linköping będzie gospodarzem ECIU Creathon w dniach 13-15 maja tego roku jako centralnego wydarzenia integrującego społeczność Uniwersytetu ECIU! Studenci będą pracować nad wspólnym wyzwaniem dla miast Linköping (Szwecja) i Enschede (Holandia).

ECIU Creathon 2024 to trzydniowe wydarzenie, które da Ci szansę na naukę, tworzenie, innowacje i spotkanie studentów ze wszystkich uczelni ECIU. Przygotowujemy również działania, które pozwolą Ci poznać lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli start-upów. Sprawdź program i zarejestruj się!

WIĘCEJ informaCJI

Wyzwanie Creathon zostało opublikowane na platformie engage.eciu.eu. Tematem przewodnim jest "Zbuduj cyfrowe miasto jutra".

W ramach ECIU Creathon każda uczelnia członkowska wesprze finansowo 2 studentów, dofinansowując koszty zakwaterowania i podróży.

Aplikacje należy składać za pośrednictwem platformy ECIU Engage. Wszystkie informacje o zgłoszeniu, wymagania i kryteria wyboru są publikowane na platformie.

APLIKUJ TUTAJ

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 marca 2024 roku. Osoby, którym zaoferowano miejsce na Creathon, muszą je zaakceptować do 28 marca. W tym celu należy zalogować się na swoje konto ECIU i aktywnie zaakceptować ofertę. Jeśli oferta wygaśnie, miejsce zostanie przyznane następnemu w kolejce.

Do zobaczenia w Linköping!!!