Oferta pracy: Uniwersytet ECIU poszukuje nowego dyrektora

Rekrutacja na stanowisko dyrektora Uniwersytetu ECIU jest już otwarta! O to prestiżowe stanowisko mogą się ubiegać wszyscy pracownicy uniwersytetów należących do sojuszu ECIU.

16 wrz. 2024
Biznes i społeczeństwo
Badacze

Informujemy, że Uniwersytet ECIU prowadzi rekrutację na stanowisko dyrektora ECIU (ECIU University Director). Odpowiedni kandydat powinien posiadać bogate doświadczenie menedżerskie połączone z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi oraz znajomością kluczowych trendów w szkolnictwie wyższym. Przyszły dyrektor uniwersytetu ECIU musi również wyróżniać się rozległą wiedzą w zakresie uwarunkowań prawnych i administracyjnych systemów szkolnictwa wyższego na poziomie państw członkowskich UE.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

- Rozwój strategiczny ECIU University

- Zarządzanie Central Support Capacity Uniwersytetu ECIU w celu zapewnienia przyszłości konsorcjum wykraczającej poza ramy czasowe projektu ECIUn+.

- Rozwój projektów bezpośrednio powiązanych z Uniwersytetem ECIU, takich jak na przykład ECIUn+, w celu zapewnienia spójności długofalowych działań sojuszu.

- Zarządzanie interesariuszami reprezentującymi Uniwersytet ECIU w ramach konsorcjum i poza nim.

- Podejmowanie kluczowych decyzji związanych z kierunkiem rozwoju oraz zakresem działań konsorcjum, o ile mieszczą się one w zakresie działań instytucji koordynującej i zostały zaaprobowane przez Prezydium.

Aplikacje można składać wysyłając jednostronicowy list motywacyjny wraz z CV na adres katrin.dircksen@eciu.eu do 1. października 2024 roku.

Więcej informacji na temat tego stanowiska znajduje się w załączniku poniżej. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z Katrin Dircksen, sekretarzem generalnym ECIU, pod adresem katrin.dircksen@eciu.eu.